Püsinäitus “Hortus Athleticus”

Eesti- ja ingliskeelne püsinäitus “Hortus Athleticus” pakub eneseharimise ja meelelahutamise võimalusi kõige erinevamatele sihtgruppidele – lastest ja turistidest tõsiste spordihuvilisteni välja.

Näitus “Kaduvate liikide kannul”

Tartu Ülikooli loodusmuuseumis on avatud näitus “Kaduvate liikide kannul”, mis võtab terava tähelepanu alla liikide massilise väljasuremise. Hinnangute kohasel võib aastaks 2050 välja surra isegi kuni kolmandik praegu elavatest liikidest.

Anu Raua ülevaatenäitus “Isamaastikud”

15. aprillist on ERMi galeriis avatud emeriitprofessor, akadeemik ja tekstiilikunstnik Anu Raua 75. sünnipäevale ja 50 aasta pikkusele vaibaloomingule pühendatud näitus “Isamaastikud”. Näitusel näeb ligi 50 vaipa perioodist 1968-2018.

Rahvustoitude festival “Kamalammas”

Rahvustoitude festivalil pakuvad erinevate rahvuste esindajad 22. septembril kl 12.00-17.00 Rakvere keskväljakul oma rahvustoite. Kultuurilaval kirev kultuuriprogramm ja peaesineja Eesti-Ukraina folk-rock ansambel Svjata Vatra.

Hiiumaa toidu- ja kunstifestival

Naudime veel nädala jagu saare suvist idülli. Aukohal on kohalik toit ja kunst ning ehedad inimesed loomingu taga. Sobivaid tegevusi leiab nädala jooksul üle terve Hiiumaa. Avatud on söögikohad, galeriid ja käsitöö tegemise kohad.