Elamusnäitus “Kõik mängu!”

Pallimängunäitus “Kõik mängu!” on spordimuuseumi ajaloo suurim näitus. Ja mitte lihtsalt näitus, vaid elamusnäitus.

Elamusnäitus tähendab väga lihtsalt öeldes seda, et meie eesmärk on näitust külastavatele spordisõpradele elamus pakkuda. Seda nii põnnidele, noortele, lapsevanematele ja miks mitte ka vanaemadele ja vanaisadele.

Mõtled, et kuidas suudab muuseum 21. sajandil noori kõnetada? Uuenenud spordimuuseum suudab. Jutustame lahti meie spordi loo, andes samal ajal võimaluse end reaalselt proovile panna erinevate käed-külge-lahendustega. Iga spordisõber teab, et oluline osa spordist on võistlusmoment, “Kõik mängu!” näitus täidab paljude unistuse ja annab võimaluse enda võimeid võrrelda oma ala absoluutsete tippudega, saada neilt motivatsiooni ja nakatuda senisest veelgi enam spordipisikuga. Näitusel saab näha ja proovida Eestis esmakordselt kasutusel olevaid erilahendusi, mis pakuvad koostoimes korraga ülevaadet kõikidest Eesti populaarseimatest pallimängudest.

Ägedat uut ja vana on muuseumis muidugi veelgi enam. Põhjalik ajalugu pallimängudest, auhinnakapp, sportlaste jalajäljed, korvpallinurk, jalgpalli- ja käsipalliala, võimalus end kohtunikuna proovile panna ja palju muud. Kõige pisematele on otse loomulikult oma pallimängud pallimere näol.

Tundub põnev? Meile ka. Pere, sõbrad või klass kaasa ja spordimuuseumisse!

Lisainfo www.kultuur.info leheküljel