Tule meisterda ise üks magus üllatus!

Martsipani maalimise töötuba (2h)

Kas teadsid, et kõik Kalevi martsipanikujud valmivad käsitööna ja sajanditevanuste töövõtete ning vormidega? Tule tutvu, mida tähendab ühe kujukese valmistamine ja tunne end tõelise meistrina!

Töötoa käigus tutvustatakse martsipani ja kujukeste valmistamist, õpitakse martsipani maalimiseks kasutatavaid värve segama, mille järel igaüks saab ka ise maalida ühe ca 100g kujukese täpselt selliselt nagu ta ise soovib. See on mõnus ja lõbus elamus, mida kogeda koos sõprade või kolleegidega.

Šokolaadi töötuba (2h)

Kalevi Šokolaadipoodidest leiad laias valikus trühvlimeistri poolt käsitsi valmistatud erilisi maiustusi. Tule õpi üllatama oma armsamat või sõpru millegi erilisega – enda valmistatud šokolaadikommide ja maiustega. Ka Sinust võib saada meister!

Töötoa käigus tutvustatakse maiuste valmistamise põhitõdesid, tooraineid ja võtteid. Iga osaleja saab ise valmistada kuni 8 erinevat šokolaadikommi ja need kas kohapeal ära maiustada või kenas kinkekarbis kaasa võtta. Kui kommid on valmis meisterdatud, saab suu veelgi magusamaks teha fondüülaua juures puuvilju šokolaadi sisse kastes.

Hariv ja igati kasulik ettevõtmine nii sõbrannadele-sõpradele kui ka kollektiividele.

Laste sünnipäevapakett

Vahva ja meeldejääv viis sünnipäeva tähistamiseks on teha seda armsaid martsipanikujukesi maalides. Nii saab ka iga külaline midagi magusat ja isetehtut endale kas mälestuseks või maiustamiseks.

Avatud: E-L 10:00-20:00, P 11:00-18:00

Aadress

Meie aadress:

Roseni 7, Tallinn (Rotermanni kvartali sisehoovis)

GPS:

59.4387395263, 24.7555476959

Telefon:
Võta ühendust