Lennumaa on põnev sisemängukeskus Tallinnas, Ülemiste Keskuse teisel korrusel. Lisaks laste mängumaale leiate Lennumaal kolm erinevat sünnipäevatuba, kus laste sünnipäevi pidada. Iga toal on oma nägu ja tegu, mis teeb sünnipäevade pidamise eriti põnevaks. Igaüks leiab omale sobiva! Teie valida on Pargituba, Õhulaevatuba ja Allveelaevatuba.

Päikeselises Pargitoas tunned end kui looduse rüpes. Oleme saanud inspiratsiooni mesilastarust, lilleaasast ja linnapargist. Pargituba on siiani olnud meie külastajate populaarseim tuba, mis mahutab kuni 30 last koos täiskasvanud saatjatega.

Mahukas Õhulaeva toas hõljuksid kui maapinnast kõrgemal. Toas on massiivsed ehtsast puidust lauad ja pingid. Õhulaeva tuba mahutab 40 last koos saatjatega.

Kollases Allveelaevatoas oled kui merealuses maailmas. Illuminaatoritest paistab ookeanisügavuse imeline maailm. Saad lähedalt näha ehtsat torpeedot ja katsuda meremiini. Tuba mahutab lahedalt kuni 25 last koos saatjatega.

Igas sünnipäevatoas on teie kasutada: veekeedukann, kohvimasin, salatikausid, vaagnad, salatilusikad, tordinuga, tordilabidas ja väike koorimisnuga.

Meie mängukeskusest leiad:
üle 1100rm mängupinda
6-rajaline laineliumägi
Pallimänguala
Labürint
Ronimisala
Väikelaste ronimisala, mis sobib lastele, kes juba roomavad

Avatud: Iga päev 10:00-21:00

Avatud kellaaegadel

Esmaspäev

-

Teisipäev

-

Kolmapäev

-

Neljapäev

-

Reede

-

Laupäev

-

Pühapäev

-

Aadress

Meie aadress:

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

GPS:

59.4219071, 24.7945990861

Telefon:
Võta ühendust