Sarve Talu koduloomapargis elab üle 100 looma-linnu. Tavaliste koduloomade kõrval elavad Sarve Talus ka mõned eksootilisemad koduloomad, keda Eestis kohtab harva. Sarve talu esimesed asukad olid imenunnud alpakad, kellele hiljem lisandusid ka laamad. Meie talus saab näha tavalise eesti krantskitse kõrval ka vahvaid kameruni kääbuskitsi ning Eestis väga haruldasi angoorakitsi. Lammastest on Sarve Talus 3 eritõugu lambaid, kelledest nii Valais Blacknose kui ka Ouessant kääbuslambad on kogu maailmas haruldased. Lindudest on Sarve talu au ja uhkus 3 paabulindu, kes jalutavad pargis vabalt ringi. Ülejäänud linde-loomi tuleb tulla juba ise avastama!

Külastaja saab loomade aedikute vahel teha omas tempos jalutuskäigu. Enamik Sarve Talu loomadest on sotsiaalsed ja lasevad endale pai teha. Soovijad saavad osta topsi loomamaiustega, et siis loomi enda näitamise ja pai eest tänada.

Soovi korral on võimalik osta giiditeenus siis saab kõikide loomade kohta kuulda täpsemalt ja pääseb ka loomade aedikutesse, loomadega lähemalt tutvuma.

Tiigi ääres on mänguväljak lastele, piknikulauad ning lõkke ja grilli võimalus. Võib võtta kaasa oma piknikukorvi või grillimiseks toidu. Soovijad saavad proovida aerulauaga sõitmist.

Aktiivsetest tegevustest on veel loodusbingo ja maastikumäng, tublidele osalejatele  üllatus!

Huvilistele tutvustame erinevaid villasid ning villatooteid. Korraldame töötubasid, kus saab juba ise kätt proovida villast toodete valmistamisel.

Kui kõigest sellest jääb väheks, siis saab tellida elamussõidu vana sõjaväeveoautoga karjamaal.

Sarve Talus on võimalik korraldada laste sünnipäevasid.

Avatud väike käsitöö ja meenepood.

Aadress

Meie aadress:

Sarve Heaolutalul, Kolepi, Võrumaa

GPS:

57.77712760000001, 27.0821727

Telefon: