WOW elamuskeskus on kogu perele suunatud meelelahutuskeskus, kus laste ja sõpradega sisukalt aega veeta ja uusi elamusi kogeda. Oleme arvestanud, et külastajad saavad eksponaate võimalikult palju iseseisvalt kasutada ning need nõuavad võimalikult vähe juhendamist. Lisaks eksponaatide avastamisele saab meie juures pidada ka erinevaid üritusi ja sünnipäevi nii suurte kui väikeste omasid.

Meie keskus on mõtteliselt jagatud viieks alaks: aktiivala, veeala, energiaala, simulaatorite ala ja väikelaste ala. Igal alal on erinevad eksponaadid, mida on põnev järgi proovida nii lapsel kui lapsevanemal. Tutvu meie eksponaatidega täpsemalt: https://wowkeskus.ee/tegevused/ekspositioonist/

Soovitame ekspositsioonide alal liikuda vahetusjalatsitega või sokipöisel (sokkis). Eriti head oleksid kummitallaga sokid, et kiiremaid samme tehes ei libiseks.

WOW elamuskeskuses on võimalik ka sünnipäevi pidada, selleks on meil väiksem ruum Kotkapesa ja suurem ruum Tuulepesa, mis sobivad ka erinevateks seminarideks ja töötubadeks. Sünnipäevapakett sisaldab ühe ruumi kasutamist ja keskuse külastamist 15-le lapsele ja kahele täiskasvanule, soovi korral saab pidada ka suuremaid sünnipäevi. Kõik sünnipäeva toidud võite ise kaasa võtta. Tutvu sünnipäevapakettidega siin: https://wowkeskus.ee/korralda-uritus/laste-sunnipaevad/

Imelise vaatega maast laeni akna all on võimalik istuda ja oma lapsi jälgida ning arvutiga kaasa võetud kiired tööülesandedki ära teha. Keskkond selleks on väga inspireeriv.

Ootame kõiki meie WOW elamuskeskusesse!

Oleme avatud T-P 11.00-19.00.

Asume Merikotka 1 Kuressaares, meie juurde pääseb nii ühistranspordi kui autoga.

Jälgi meie tegemisi Facebookis: WOW elamuskeskus, Instagramis: wowelamus ja kodulehel: www.wowkeskus.ee

Aadress

Meie aadress:

Merikotka 1, Kuressaare, Saaremaa

GPS:

58.2471887, 22.4586465

Telefon:
Võta ühendust