WOW elamuskeskus on kogu perele suunatud meelelahutuskeskus, kus laste ja sõpradega sisukalt aega veeta ja uusi elamusi kogeda. Oleme arvestanud, et külastajad saavad eksponaate võimalikult palju iseseisvalt kasutada ning need nõuavad võimalikult vähe juhendamist. Lisaks eksponaatide avastamisele saab meie juures pidada ka erinevaid üritusi ja sünnipäevi nii suurte kui väikeste omasid. Meie keskuses on avatud WOW kohvik kõigile, kes soovivad süüa ühe mõnusa kõhutäie ja nautida imelist merevaadet kohvikõrvale.

Meie keskus on mõtteliselt jagatud viieks alaks: aktiivala, veeala, energiaala,simulaatorite ala ja väikelaste ala. Igal alal on erinevad eksponaadid, mida on põnev järgi proovida nii lapsel kui lapsevanemal. Tutvu meie eksponaatidega täpsemalt: https://wowkeskus.ee/tegevused/ekspositioonist/

 

Soovitame ekspositsioonide alal liikuda vahetusjalatsitega või sokipöisel (sokkis). Eriti head oleksid kummitallaga sokid, et kiiremaid samme tehes ei libiseks.

WOW elamuskeskuses on võimalik ka sünnipäevi pidada, selleks on meil väiksem ruum Kotkapesa ja suurem ruum Tuulepesa, mis sobivad ka erinevateks seminarideks ja töötubadeks. Sünnipäevapakett sisaldab ühe ruumi kasutamist ja keskuse külastamist 15-le lapsele ja kahele täiskasvanule, soovi korral saab pidada ka suuremaid sünnipäevi. Toidulaua saab tellida meie WOW kohvikust. Tutvu sünnipäevapakettidega siin: https://wowkeskus.ee/korralda-uritus/laste-sunnipaevad/

Lisaks elamuskeskusele on meie majas ka WOW kohvik, mis on külastamiseks avatud kõigile ega vaja külastamiseks keskuse piletit. Kohvik on imelise vaatega merele, olemas on lapsetoolid ja väike lastenurk. Kohvikust on võimalik jälgida ka oma lapsi, kes elamuskeskuses lustivad.

Ootame kõiki meie WOW elamuskeskusesse ja kohvikusse!

Oleme avatud T-N ja P kell 11.00-19.00 ja R-L kell 11.00-20.00, esmaspäeviti oleme suletud.

Asume Merikotka 1 Kuressaares, meie juurde pääseb nii ühistranspordi kui autoga.

Jälgi meie tegemisi Facebookis: WOW elamuskeskus, Instagramis: wowelamus ja kodulehel: www.wowkeskus.ee

Aadress

Meie aadress:

Merikotka 1, Kuressaare, Saaremaa

GPS:

58.2471887, 22.4586465

Telefon:
Võta ühendust