Spaaremaa Wellfest

Saaremaa on Eesti kõige pikemate kuurorditraditsioonidega paik. Tänapäeval tegutseb Saaremaal kaheksa eriilmelist spaahotelli. 1200 voodikohta spaahotellides umbes 14 000 elaniku kohta Kuressaares, teeb Saaremaa pealinnast tõenäoliselt maailma kõige spaa-tihedama linna, mistõttu on meie saart juba ammu hüütud hellitusnimega Spaaremaa.

Festival Spaaremaa Wellfest toimub 26. – 30. aprillil üle terve Saare maakonna. Nii spaades kui ka teistes ettevõtetes toimub põnevaid üritusi, mis on kõik kuidagi seotud heaolu ja tervise teemadega. Lisaks saab Wellfesti ajal osa võtta erinevatest töötubadest, treeningutest, koolitustest ja teistest meeleolukatest ettevõtmistest. Festivali programmi on oma panuse andnud ligi 20 ettevõtet.

Esmakordselt toimuvad Eesti lahtised meistrivõistlused parima spaa väljaselgitamiseks. Turismikonverentsilt saavad turismiedendajad inspiratsiooni uute ideede ja pakkumiste teostamiseks. Saaremaa Spaa Hotellis Meri toimuv Heaolu laat annab võimaluse soetada tooteid keha ja vaimu turgutamiseks. Ülesaarelisel Avatud saunade laupäevaõhtul saad omal nahal proovida erinevaid saunaelamusi. Lisaks toimub hulgaliselt muid üritusi. Spaaremaa Wellfesti lõpetab ja turismihooaja avab vabaõhtu üritus Kuressaare kesklinnas – peaesinejaks L´Dorado.

Tutvu põneva programmiga ja saa osa iluäratavatest pakkumistest www.wellfest.ee

Lisainfo www.kultuur.info leheküljel