Eriline sünnipäevapidu Eesti Lastekirjanduse Keskuses

Eriline sünnipäevapidu Eesti Lastekirjanduse Keskuses
Sünnipäevad Tallinn

Sünnipäev on iga väikese tüdruku või poisi jaoks üks eriline ja tähtis päev. Eesti Lastekirjanduse Keskus Tallinna vanalinnas pakub meeleoluka programmiga sisustatud sünnipäevapidusid pere kõige noorematele.

Põnevad ja meeldejäävad sünnipäevaprogrammid on mõeldud lastele vanuses 6–11 aastat ja pakuvad ainulaadset võimalust tähistada sünnipäeva raamatute ja lugude keskel. Sünnipäevapidu toimub lastekirjanduse keskuse toredalt sopilise maja kõikidel korrustel ja selle jooksul tutvutakse armastatud illustraatori Edgar Valteri galerii ja raamatukoguga, nuputamist ja mõistatamist otsitakse varakambrist, meisterdatakse luugisaalis ning istutakse peolauda muinasjutupööningul. Sünnipäeva seltskonna suurus on kuni 16 last ja täiskasvanud saatjad.

Sünnipäevapeo teemad:

  • Haldjad ja printsessid
  • Detektiivide pidu
  • Muinasjutuline pidu
  • Tondi- ja metsakollipidu
  • Mereröövlite pidu

Sünnipäevapidude toimumisaeg on septembrist maini: laupäeval kell 14.00–16.30 ja reedel kell 17.00–19.30. Suvekuudel (juunist augustini) vastavalt võimalusele tööpäevadel kell 17.00–19.30.

Peo hind sisaldab temaatilise sünnipäevapeo programmi läbiviimist algusest lõpuni (2,5 tundi), pööningusaali ja köögi kasutust koos nõudega, ringkäiku keskuses, mängude ja käelise tegevuse juhendamist, meisterdamise vahendeid, ühe auto parkimise võimalust keskuse hoovis ja peokutseid.

Sünnipäevi saab broneerida e-posti teel katrin@elk.ee või helistades telefonil 617 7233. Lisainfo leiate Eesti Lastekirjanduse Keskuse kodulehelt www.elk.ee