Kuhu minna lastega Saaremaal?

Kuhu minna lastega Saaremaal?
Head ideed Kuhu minna Saaremaa Suuremad lapsed Väikelapsed

Suvel on lastega Saaremaal tegevust palju. Ilusa ilmaga saab lustida rannas (näiteks Kuressaare linnas on Titerand, veidi linnast eemal Mändjala ja Järve rannad, ka Karujärvel saab ujuda) , mänguväljakutel, seiklushuvilistele on olemas K-Pargi Kuressaare SeiklusparkHallikivi seikluspark ja Leisi seiklusrada ning ka Sõrve sääres, Panga Pangal, Maasimaalinnas, Pöide kiriku, Angla tuulikute ja Kaali järve juures on tore ära käia. Loodushuvilistele meeldib ilmselt laste jaoks loodud  Püha külas Soobiku avastusterajal (selle lõpus Pihtlas on kiiged ja seiklusrajad) ja ka Harilaiu matkarajal või Koigi raba matkarajal. Salmel on tore veidi suurematele lastele sobilik puidust ronimislinnak Suure Tõllu raiesmaa.

Ägedaks laste suviseks lõbutsemiskohaks on Asva Viikingite küla, kus asub seikluspark, saab proovida erinevaid osavust nõudvaid tegevusi ning sõbraks saamist ootavad mitmed loomad ja linnud.

Kuressaare külje all asuva Suure Tõllu puhkekeskuse külastajad saavad mängida minigolfi, ronida madalseiklusrajal ning olemas on ka välibassein.

Saaremaal leidub rikkalikult mängunurgaga söögikohti, kusjuures tõeliselt lai on selliste kohtade valik, kus suvel saab süüa väljas ja lastele on õues mänguplats.

Iga ilmaga pakub aktiivseid tegutsemisvõimalusi Kuressaares avatud uus WOW Elamuskeskus. Tegemist on teaduskeskuse-laadse kompleksiga, kus saab eksponaate katsuda-proovida ning huvitavalt aega veeta, samuti on olemas kohvik.

Vihmasel päeval või talvel võib tegevust leida veekeskustes, Auriga keskuses asub Apollo Kino, Thule kojas on samuti kino ning ka muuseum, toredaid lastelavastusi saab vaadata Kuressaare Linnateatris

Ajaloohuvilistele pakub palju huvitavat Kuressaare Linnus, põnevust leiab ka  Keskaja Elamuskeskusest Archebald.

Kõiki meie valitud lastesõbralikke kohti Saaremaal saad vaadata SIIT.

P.S. Praamilt maha sõites ei tasu Muhumaast hooga läbi sõita, kuna seal asub Muhu Seikluspark, Muhu Nautse Jaanalinnufarm ja väga tore on ka Koguva Sadamas.

Postitus uuendatud 20.07.2022