Geopeitust mängima!

Geopeitust mängima!
Head ideed Kuhu minna Loodus Suuremad lapsed Väikelapsed

Kes veel ei ole kuulnud sellisest mängust nagu GEOPEITUS, aga huvi looduses liikuda on olemas, siis teretulemast geopeituse sõprade hulka!

Tegemist on rahvusvahelise mänguga, mille käigus peidetakse ja otsitakse aardeid. Loomulikult ei ole peidetud kullakirste, tähtsam aarde sisust on otsimise protsess. Enamasti jäetakse aardeks midagi materiaalselt väheväärtuslikku ning tihti on kombeks aarde leidmisel võtta aardest üks ese ning lisada omalt poolt ka üks ese. Aardeid on mitmesuguseid ja enamasti väga toredates looduslikes kohtades ja nendeni tuleb tee leida GPSi ja vihjete abil. Igas aardes on ka logiraamat, kuhu kõik aarde leidjad peaksid sissekande tegema – et kes ja millal leidis ning mida võttis ja mida jättis. Samasugune logiteade tuleb saata geopeituse kodulehele, kus iga aarde logiraamatud näha on. Kodulehel on lisaks leidjatele näha ka ebaõnnestunud otsingud, sest sinna saab kirjutada ka sel juhul kui aaret leida ei olnud võimalik.

Geopeituse mäng on väga tore meelelahutus neile, kellel on liikumisvõimalus ja GPS’iga varustatud elektroonikaseade. Alustada võiks otsimisest, aga miks mitte varsti ka omalt poolt üks uus aare peita! Lugege lähemalt www.geopeitus.ee ja minge loodusesse! Miks mitte võtta eesmärgiks igal nädalavahetusel vähemalt üks aare üles otsida. See on lastele põnev viis looduses liikuda ning tore meeelahutus ilma oluliste kuludeta!