Eesti Loodusmuuseum kutsub Sind rännakutele – meie näitused jutustavad lugusid Eestimaa loodusest ning aitavad lahti mõtestada selle salakõnelusi!

Püsinäituselt leiad põnevaid eksponaate nii Eesti metsadest, soodest ja rabadest kui ka Maa siseehitusest. Ajutiste näituste saalis ootab sind üks hirmus armast tegelane nimega nahkhiir.

Kindlasti külasta ka elamusnäitust „Tuur Maria unenägu“ – kus suurim Eesti vetest püütud kala tuur Maria koos hüljes Harriga räägib sulle Läänemerest.

Lisaks näitustele saab meil vaadata ka 3D filme virtuaalreaalsuse prillide abil. Valikus on 3 filmi: nahkhiirte elust pajatav „Hirmus armas nahkhiir“; miljardite aastate tagusesse aega viiv „Müstiline ürgmeri“; ning koprapaari näitel viljastumise keerulisest protsessist rääkiv „Uue elu algus“.

Kõige ajakohasemat infot meie näituste kohta leiad siit: http://www.loodusmuuseum.ee/naitused

Huvitegevus:
Eesti Loodusmuuseum ootab uudishimulikke ja teadmishimulisi lapsi loodusringidesse! Meie klubidesse on oodatud teadlased vanuses 5–15. Koos viime läbi teaduskatseid, uurime kogusid ja näituseid ning teeme väliretki.

Rohkem infot http://www.loodusmuuseum.ee/teadlaste-klubid

Sünnipäevad:

Kui otsite erilist ja meeldejäävat paika lapse sünnipäeva pidamiseks, on loodusmuuseum õige valik! Programmi koostamisel oleme paindlikud – arvestame sünnipäevalapse ning külaliste vanuse, huvide ja soovidega.
Uuri sünnipäevaprogrammide kohta  lähemalt: http://www.loodusmuuseum.ee/teenused/lastesynnipaev

 

Aadress

Meie aadress:

Lai 29A, 10133 Tallinn

GPS:

59.4408476, 24.7452554

Võta ühendust