Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum on põnev muuseum vanalinnas Müürivahe tänaval, mille leiab üles keskaegse Assauwe torni järgi. Muuseum on selles majas tegutsenud juba üle 85 aasta.

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi püsinäitus “Lood ja laulud” tutvustab Eesti ajalugu läbi teatri ja muusika ning jutustab erinevatest teemadest Eesti kultuuriloos kaheksa loo ja laulu kontekstis – „Kevade“, „Libahunt“, „Kalevipoeg“, „Rongisõit“ jt. Püsinäitusel on väljas Eestis ainulaadsed mehaanilised muusikainstrumendid, Grammy auhind, rahvapillid, kostüümid, teatrinukud, näitlejate isiklikud esemed ja palju muud.

Lapsed saavad teatrikostüüme selga panna, erinevaid pille proovida, mänge mängida ning loomulikult uusi teadmisi teatri- ja muusikamaailma kohta.

Teatri- ja Muusikamuuseum on osa Eesti Ajaloomuuseumist. Lapsed saavad osaleda haridusprogrammides, koolivaheaegadel korraldatakse lastelaagreid ning võimalik on läbi viia vahva ja põnev sünnipäevapidu.

Muuseum on avatud maist septembrini teisipäevast pühapäevani kell 10.00-18.00, talvehooajal oktoobrist aprillini kolmapäevast pühapäevani 10.00 – 18.00.

Aadress

Meie aadress:

Müürivahe 12, 10146 Tallinn

GPS:

59.4347924, 24.745173

Telefon:
Võta ühendust