Tule ja avasta regiooni suurim golfiteemaline meelelahutuskeskus. Aktiivset vaba aja veetmise võimalust pakkuvas Elamusgolfikeskuses on Eesti vaatamisväärsustest ja legendisest inspireeritud ning eriefektidega varustatud minigolfirajad, maailmas ainulaadsed automaatika ja eriefektidega varustatud Discgolfi puttamistunnelid, maailmaklassi Full Swing golfisimulaatorid ja Eesti esimesed redelgolfiväljakud.

Sooja sööki, suupisteid ja jooke pakub baariala ning uudseid elamusi saab kogeda 5D kinosaalist.

Elamusgolf:
Eriefektidega varustatud minigolf on meelelahutuslik ja aktiivne ajaveetmisvõimalus, mis sobib kõigile alates 7. eluaastast. Elamusgolfikeskuses on 17 erineva  keerukusastmega minigolfirada, mis on varustatud automaatika ning eriefektidega. Ühe golfiturniiri läbimiseks kulub ca 1,5h, olenevalt inimeste arvust ja mängijate osavusest. Osavust nõuavad põnevalt ehitatud mängurajad, millel takistavad löögi sooritamist ootamatult sulguvad väravad, liikuvad elemendid radadel jne.

Vaata lisaks: https://elamusgolf.eu/toode/eriefektidega-minigolf/

Discgolf:

Pole vahet, kas fännad discgolfi juba ammu või pole selle mängu võlule veel pihta saanud – meie ainulaadsed eriefektidega viskamistunnelid haaravad su kaasa! Põnevust lisab meeleoluvalgus ja pinget krutivad liikuvad korvid. Punktiarvestust peab automaatne süsteem. Tule sõpruskonna või perega ja tee selle sõltuvust tekitava mänguga tutvust.

Vaata lisaks: https://elamusgolf.eu/toode/discgolf-rada-1-2/

Redelgolf:

See vahva seltskonnamäng on kõigile jõukohane ja meelelahutuslik, kuid ka maailmas tunnustatud – peetakse isegi võistlusi! Kogu kokku 2-6-liikmeline seltskond ja tule valluta redelisarnane mängulaud, kuhu teed täpsusviskeid nööriga ühendatud golfipallidega. Reeglid õpetame kiirelt selgeks, lisaks on väljaku broneerinud seltskonna päralt privaatne istumisala.

Vaata lisaks: https://elamusgolf.eu/toode/redelgolf-rada-2/

Golfisimulaatorid:

Mängi maailma kuulsaimatel golfiväljakutel Eestist lahkumata! Tipptasemel Full Swing golfisimulaatorid pakuvad realistlikke mängutingimusi ja võimaldavad sul oma oskusi lihvida just nii, nagu see toimuks looduslikul väljakul. See „päris“ golfimäng on lõbus ka seltskonnaga. Kui soovid tõsist trenni teha, küsi meilt ka treeneri juhendamist.

Vaata lisaks: https://elamusgolf.eu/toode/golfisimulaator/

5D kino Elamusgolfikeskuses:

5D kino kõikvõimalikud eriefektid, väga vinge kinosaal ja ägedad filmid ootavad teid!

Vaata lisaks: https://www.elamusgolf.eu/5dkino/

Sünnipäevad ja üritused:

Meie juurest leiate lisaks põnevale golfisaalile, hubase baariala ning VIP ruumi ja Sünnipäevatoa privaatsete sündmuste läbiviimiseks.

Tutvu lähemalt: https://elamusgolf.eu/sunnipaevad-ja-uritused/

 

Oleme avatud:

E – N: 12.00 – 22.00

R: 12.00 – 23.00

L: 11.00 – 23.00

P: 11.00 – 21.00

Aadress

Meie aadress:

Vabaduse väljak 9, Tallinn

GPS:

59.433237072354, 24.743961134671

Telefon:
Võta ühendust