Põgenemistoad on maailmas aina enam populaarsust koguv vaba aja veetmise võimalus. Mängu eesmärgiks on leida väljapääs lukustatud toast lahendades selleks erinevaid põnevaid mõistatusi ja ülesandeid. Mäng sobib igas vanuses inimestele ning on mõeldud 2-5 liikmelistele gruppidele.

EscapeTartu sihiks on pakkuda inimestele võimalust väljuda igapäevarutiinist selle uudse meelelahutusliigi näol. Meil on väga suur kogemus põgenemistubade ehitamise alal ning parimate mängude loomiseks teeme koostööd mitmete firmadega üle Euroopa.

Hetkel pakub EscapeTartu viit erinevat põgenemistuba: 007 – Mission Hotel, Disko, Pangarööv, Psycho Lab ja Asteroid. Kõik viis tuba on sisult ja raskusastmelt erinevad ning pakuvad mängijale põneva ja elutruu kogemuse.

Meie juures saab korralda erinevaid üritusi – olgu selleks laste sünnipäev, või uutmoodi firmaüritus. Inimeste arvu suhtes ürituste/sünnipäevade puhul oleme alati väga paindlikud ning leiame alati koos parima lahenduse! Soovi korral pakume ka toitlustust. Meil on olemas nii puhketuba kui ka seminariruum, kus on mõnus niisama aega veeta või koolitusi/seminare pidada. Ühtekokku oleme võimelised võõrustama korraga kuni 50 inimest!

Oleme avatud: E-P 10:00 – 22:00

P.S! Mängima tulemiseks on vaja teha eelbroneering aadressil www.escapetartu.ee

Vaata videot SIIT

Võta ühendust