Kadrioru kunstimuuseum pakub mitmekülgset kunsti- ja muuseumikogemust igas vanuses külastajatele! Väikesed kunstihuvilised saavad pidada ajaloolises lossihoones oma sünnipäeva ning tutvuda perehommikutel kunstiga, täiskasvanutele pakume eksklusiivseid külastuspakette tähtpäevade meeleolukaks tähistamiseks. Ateljeetunnid ja temaatilised eriprogrammid võimaldavad teha põnevaid kunstiavastusi ja ise kunsti luua.

Perehommikud: muusika lossis

Iga kuu ühel laupäeval kell 12.00 ootavad lossidaamid külla 5–9aastaseid lapsi koos ema või isaga, vanaema või vanaisaga, et veeta tore ja musikaalne hommik kunstimuuseumis. Sellel hooajal keskendutakse igal kohtumisel kindlale muusikariistale, mis aitab kunstiteoseid uuest küljest avada. Peale temaatilist jalutuskäiku kunsti keskel, tutvustavad noored muusikud osalejatele oma muusikainstrumente. Teada saab, millest pill on tehtud ja kuidas heli temast välja võluda. Toredat laupäeva hommikut jääb meenutama omavalmistatud kunstiteos.

 

Sünnipäevad lossis

Kahe- või kolmetunnise sünnipäevaprogrammi vältel tutvutakse lossidaami juhtimisel lossi, selle kunagiste kuulsate elanike ning põnevate legendidega. Mängitakse kunstiga seotud mänge, joonistatakse ja meisterdatakse ning muidugi varutakse aega ka sünnipäevatordi jaoks.
http://kadriorumuuseum.ekm.ee/mida-lossis-teha/sunnipaevaprogrammid/

Laste pidu Kadrioru kunstimuuseumis

Ilus võimalus pidada lasteaia või kooliaasta lõpetamist suursuguses lossis. Tähistada kooliminekut või tulla hoopis muuseumisse klassiõhtut veetma. Meelelahutuslik ja põnev elamusprogramm lisab tähtsale päevale piduliku pitseri ja jääb rühma- või klassikaaslastele meelde ilusa mälestusena.
http://kadriorumuuseum.ekm.ee/meil-on-lossis-pidu/

Muuseumitunnid

Muuseumitunnid pakuvad avastamis- ja kaasaelamisrõõmu lastega peredele, lasteaiarühmadele ja kooliõpilastele. Muuseum toetab ka keeleõpet, kohandades muuseumitunde keelekümblusmeetodeid arvestades. Keelekümbluse abil saavad õpilased võõrkeelt õppida praktilise kogemuse, suhtluse ja aktiivõppemeetodite kaudu. Õpilasekskursioonid nii püsiekspositsioonis kui ka vahetuvate näituste saalides on hea võimalus asjatundliku giidi kaasabil kunsti ja kultuuriga tutvuda ning põnevatel teemadel arutleda.
Kunstimuuseum on arvestanud ka puuetega laste ja noorte ligipääsetavusega. Lossis on pakkuda valik muuseumitunde, milles saavad osaleda kuulmis-, nägemis-, intellekti ja liikumispuudega grupid.
http://kadriorumuuseum.ekm.ee/mida-lossis-teha/muuseumitunnid/

Ekskursioonid

Kadrioru kunstimuuseumi püsiekspositsioonis ja näitustel saab tellida gruppidele ja sõpruskondadele ekskursioone.
http://kadriorumuuseum.ekm.ee/mida-lossis-teha/ekskursioonid/

Elamusprogrammid

Lisaks ekskursioonile on muuseumis võimalik tellida ka pianisti etteaste või barokktantsu kontsertkava, kus esitatakse 17. sajandi lõpu ja 18. sajandi alguse – barokiajastu – inglise ja prantsuse teatritantsu, laulu ja muusikat.

http://kadriorumuuseum.ekm.ee/mida-lossis-teha/elamusprogramm-meeleolukas-koosviibimine-kadrioru-lossis/

Venekeelsete programmide kohta info kodulehel: http://kadriorumuuseum.ekm.ee/ru/

Tutvu kõikide Eesti Kunstimuuseumi laagritega: https://kunstimuuseum.ekm.ee/eesti-kunstimuuseumi-laagrid/

Aadress

Meie aadress:

Weizenbergi 37, Tallinn

GPS:

59.4385199, 24.7910085

Telefon:
E-mail:
Võta ühendust