Kalev Spa on üks Põhja-Eesti suurematest veekeskustest, mis pakub sauna- ja veemõnusid igas vanuses ning erinevate eelistustega külastajale. Kalev Spa’s ootavad teid liutorud, suur lõõgastusala – ringvoolubassein ning erinevate atraktsioonidega suur lõõgastusbassein.

Laste rõõmustamiseks on 4 liutoru koos 66,6 meetrise tuubitoruga, lisaks atraktsioonidega väikelaste bassein ning 4-7-aastastele mõeldud ujumisbassein.

Saunasõprade kasutada on uus auru- ja aroomisaun (45-50°C), sanaarium (50°C) ning loomulikult ka klassikalised leilisaunad (80°C ja 90°C). Lapsevanemad saavad nautida ainult täiskasvanutele mõeldud Sauna-Oaasi lõõgastusala.

Veekeskuses on mitmeid basseine ja saunasid:

  • 50-meetrine bassein, millel on 8 rada;
  • Ringvoolu-lõõgastusbassein;
  • Atraktsioonidega väikelaste bassein;
  • Laste ujumisbassein (4–7 a.);
  • 4 liumäge: Tuubi toru, Kamikaze, Hull Rada ja Magus Toru.

Tuubi torus on võimalik sõita nii tuubiga kui ilma, enne sisenemist saad valida erinevate heli- ja valgusefektide vahel.

  • Suur lõõgastusbassein erinevate funktsioonide ja massaažidüüsidega;
  • Aurusaun, sanaarium, leilisaunad, riietusruumides on 80-kraadised ja 90-kraadised leilisaunad.
  • Vesiaeroobika ja ujumisõpetuse bassein.

Meeleolukas sünnipäevapidu Kalev Spa veekeskuses!

Teid ootab vahva sünnipäevatuba, mille seintel on nähtaval põnev veealune maailm. Kalev Spa’s on võimalik pidada nii mängulisi kui ka sportlikke sünnipäevasid – pange ennast proovile Suppama laual, Zorb-palliga või veetke lõbusalt aega meie kogenud mängujuhi käe all erinevaid veemänge mängides. Kõik paketid sisaldavad kolmetunnist veekeskuse külastust, mille jooksul saab täiel rinnal veemõnusid nautida. Kes soovib veidi privaatsemat pidu, võib broneerida VIP-sauna, kus lisaks peoruumile on olemas ka mullivann ja saun.

Restorani Allee meeskond on loonud ka maitsvad sünnipäevamenüüd, kust meelepärase toidu tellida saab.

 

Aadress

Meie aadress:

Aia 18, Tallinn, Harjumaa

GPS:

59.4397752, 24.7512409

Telefon:
Võta ühendust