Tallinna vanalinnas asuv Kalev Spa on üks Põhja-Eesti suurematest veekeskustest. Auväärse ajalooga ujulast, mis avas oma uksed esimest korda juba 1965. aastal, on tänaseks saanud mitmekülgne veekeskus, mis pakub sauna- ja veemõnusid igas vanuses ning erinevate eelistustega külastaja.
Kalev Spa läbis täieliku uuenduskuuri, mille käigus renoveeriti veekeskus – lisandus liutoru, suures lõõgastusala – uus ringvoolubassein ning erinevate atraktsioonidega suur lõõgastusbassein. Lisaks renoveeriti täielikult 50-meetrine bassein, treeningbassein ning riietusruumid. Juurde ehitati täiesti uus restoran Allee, kus viibides tekib tunne nagu istuks pargis.
Laste rõõmustamiseks on 4 liutoru, lisandus uhiuus 66,6 meetrine tuubitoru, atraktsioonidega väikelaste bassein ning 4-7-aastastele mõeldud ujumisbassein.
Saunasõprade kasutada on uus auru- ja aroomisaun (45-50°C), sanaarium (50°C) ning loomulikult ka klassikalised leilisaunad (80°C ja 90°C).

Veekeskuses on mitmeid basseine ja saunasid:
• 50-meetrine bassein, millel on 8 rada;
• Ringvoolu-lõõgastusbassein;
• Atraktsioonidega väikelaste bassein;
• Laste ujumisbassein (4–7 a.);
• 4 liumäge: Tuubi toru, Kamikaze, Hull Rada ja Magus Toru.
Tuubi torus on võimalik sõita nii tuubiga kui ilma, enne sisenemist saad valida erinevate heli- ja valgusefektide vahel.
• Suur lõõgastusbassein erinevate funktsioonide ja massaažidüüsidega;
• Aurusaun, sanaarium, leilisaunad, riietusruumides on 80-kraadised ja 90-kraadised leilisaunad.
• Vesiaeroobika ja ujumisõpetuse bassein.

Meeleolukas sünnipäevapidu
Pärast renoveerimist võivad noored sünnipäeva pidada täiesti eraldi juurde ehitatud sünnipäevatoas, mis mahutab kuni 20 inimest. Ruumi seintel on nähtaval põnev veealune maailm ning olemas on ka miniköök. Olemas on erinevad sünnipäevapaketid, alates mängujuhist, lõpetades Suppama-trennist treeneriga. Restorani Allee meeskond on loonud ka maitsvad sünnipäevamenüüd, kust meelepärase toidu tellida saab.
Kõik paketid sisaldavad kolmetunnist veekeskuse külastust, mille jooksul saab täiel rinnal veemõnusid nautida. Kes soovib veidi privaatsemat pidu, võib broneerida VIP-sauna, kus lisaks peoruumile on olemas ka mullivann ja saun.

Aadress

Meie aadress:

Aia 18, Tallinn, Harjumaa

GPS:

59.4397752, 24.7512409

Telefon:
Võta ühendust