Liikluslinnak
Õpi liiklema tänavatel, mis on varustatud liiklusmärkide ja valgusfooridega. Liikluslinnak asub välitingimustes ning riietuda tuleks vastavalt ilmale.
Oleme avatud iga ilmaga, vihma või tuule/tormi ajal saab asendada tegevusi mängudemajas aga igal võimalikul hetkel minnakse jälle välja. Väljas on sõidukid mõeldud kõikidele vanusegruppidele, suuremate pedaalkartidega saavad sõita isegi täiskasvanud.
Igal pooltunnil toimub külastajatele liiklusalane koolitus. Kõik koolitused ja sõiduks vajalikud masinad on päevapileti hinna sees ja juurde ei pea maksma midagi!
*Lisatasu eest on võimalik sõita bensiiniautoga ja sõita simulaatoriga, mõlemale kehtib hind 5eur/5min

Mängudemaja

Mängudemajas on 600m2 ruumi selleks, et leida autode ja liiklusega seonduvaid mänge ja tegevusi. Võidu saab sõita mängukonsoolidel ja autorajal. Filmielamuste nautimiseks on avatud väike kinotuba ja osavust saab proovida Xbox-il mängides.
Päevapilet lapsele (1-15a.) 15 eur
Päevapilet täiskasvanule 5 eur
Päevapilet annab võimaluse sõita liikluslinnakus ning mängida mängudemajas.
Kohvi ja kergeid näkse saab osta mängudemajast. Soovijad saavad ka piknikut pidada, liikluslinnaku kõrval on piisavalt suur muruplats.

Lastekartidega sõitmine

Liikluslinnakust väljaspool hobikardirajal on võimalik lastekartidega sõita.  Lastekarte on 6 tk, nad on aeglasemad ja turvalisemad võrreldes suurte kartidega.  Lastekardiga saab sõita alates 125cm pikkusest. Hind 10 eur/8 min. Tähelepanu! Hobikardiraja avamisajad on erinevad ning nendega saab tutvuda siin: https://laitserallypark.ee/sisu/vaata-lahtiolekuaegasid/

SÜNNIPÄEVAD LAITSERALLYPARKIS

Sünnipäevapakett 15-le lapsele
(3 tunni pääse ja peoruumi kasutus)
Suveperioodil T-P 200 eur
Talveperioodil T-P 150 eur

Sisaldab: liikluslinnakus liiklemist jalgratastega, pedaalkartidega ja elektriautodega vastavalt liikluslinnaku reeglitele (suvehooajal 20.04-01.10). Mängukonsoolide ja autoraja kasutamist. X-boxi, PenTouch ekraani ja lastekino kasutust. 600 m2 mänguruumi. Peoruumi kasutamist.

Sünnipäev+kardivõistlus 6-le lapsele
(3 tunni pääse lastealale, peoruumi kasutus, kardivõistlus, medalid esikolmikule)
T-P 205€
Lisapääse sünnipäevale 22,50€

Sisaldab:
Kardivõistlust lastekartidega (5 min. tutvumissessioon ja 8 min. võidusõitu. Esikolmikule auhinnamedalid). Kardivõistlus toimub ainult lastekartidega ja on mõeldud lastele pikkuses 125-150cm. Minimaalne sõitjate arv on 6 last. Liikluslinnakus liiklemist jalgratastega, pedaalkartidega ja elektriautodega vastavalt liikluslinnaku reeglitele (suvehooajal 20.04-01.10)Mängukonsoolide ja autoraja kasutamist. X-boxi, PenTouch ekraani ja lastekino kasutust. 600 m2 mänguruumi.Peoruumi kasutamist

Teadmiseks sünnipäevalistele!
Sünnipäevapeo pikkuseks on arvestatud 3h. Ettevalmistusi palume Teid tegema tulla max 15 min. enne sündmuse algust. Koristamine ja ala vabastamine peab jääma broneeritud aja raamidesse.
Kõikidel täiskasvanutel on sünnipäeval viibimine tasuta.
Sünnipäevapeo palume eelnevalt broneerida e-mailil: mangudemaja@laitserallypark.ee või telefonil:+372 53744177. Päringutele vastatakse tööpäevadel 24 h jooksul või esimesel võimalusel.
NB! Sünnipäeva ajal võib mängualadel viibida teisi külalisi.
Sünnipäeva ajad:
T-P kell: 10:00-13:00
T-P kell: 14:00-17:00
T-P kell: 18:00-21:00

 

Avatud kellaaegadel

Esmaspäev

-

Teisipäev

-

Kolmapäev

-

Neljapäev

-

Reede

-

Laupäev

-

Pühapäev

-

Aadress

Meie aadress:

Hingu küla Kernu vald 76312 Harjumaa

GPS:

59.1743024881, 24.367212397

Telefon:
Võta ühendust