Lohesaba seikluslinnak on vahva linnak lastele, kus lisaks mõnusale jäätise- ja minipannkoogikohvikule ning peomajadele asuvad ka muud linnaeluks vajalikud hooned.

Tegelikult ei ole Lohesaba üldsegi mitte tavaline linnak, sest kõik hooned on täis põnevaid mänge ja tegevusi. Eriti põnev on läbi labürindi leida linna suurim saladuseni. Linnakus on ka üks mahajäetud maja, mida linnaelanikud kutsuvad tondilossiks ning kuhu vaid julgeimad sisse astuda söandavad. Linnaplatsidel ja – tänavatel on palju ruumi, et imetleda Lohesaba seikluslinnaku imepärast arhitektuuri ning proovida sealasuvaid põnevaid turnimiseks mõeldud atraktsioone.

Lohesaba mudilasringi ootame 1,5-3-aastaseid lapsi. Üheskoos laulame, tantsime ja mängime. Mis võiks ühele väikesele lapsele olulisem olla kui oma emme või issiga mõnusasti koos aega veeta ja samal ajal suhelda ka teiste omavanuste lastega.

Mudilasringi pikkus on orienteeruvalt 25 minutit ja pärast seda on hea võimalus ka emadel-isadel omavahel suhelda ning soovi korral osaleda vestlusringis vabalt valitud lastega seotud teemadel. Olgu selleks siis lisatoidu andmine või jonniiga. Kamba peale on meil kindlasti palju erinevaid kogemusi, mida teistega jagada. Ja loomulikult on teie päralt meie Lohesaba seikluslinnak, kus lapsed saavad piiramatult hullata.

Tunnid toimuvad kolmapäeviti alates algusega 10:30. Meie keskus ise on avatud juba 10:00. Kuutasu meil ei ole ja eraldi mudilasringi lisatasu samuti mitte. Lihtsalt tulge kohale, soetage Lohesaba seikluslinnaku päevase aja sooduspilet hinnaga 7,90€ (pere iga järgmine laps saab soodustust -25%) ja üks mõnus hommikupoolik võibki alata. Mudilasringid toimuvad augusti keskpaigast juuni lõpuni.

Lohesaba seikluslinnakus leiavad tegevust kõik lapsed ja lapsemeelsed olenemata vanusest! See on just see koht, kuhu on hea tulla kogu pere ja sõpradega.

Oleme avatud iga päev E-R 14.00-21.00 ja L-P 10.00 – 21.00. Tule seiklema!

Piletihinnad

Seikluslinnaku päevapilet soodusajal E-R kuni 17:00 7,90 €

Seikluslinnaku päevapilet E-R alates 17:00 8,90 €

Seikluslinnaku päevapilet L-P 9,90 €

Lasteaedade ja koolide grupipilet (min 10 piletit) soodusajal* 6,90 €

*Soodusaeg – E-R kuni 17.00

*Alla aastased lapsed pääsevad seikluslinnakusse päevapileti soetanud pereliikmega tasuta.

Keskusest lahkudes kaotab päevapilet kehtivuse.

“Püsikliendi kleepsukaardiga on iga seitsmes mängukord TASUTA”.

www.lohesaba.eu

Aadress

Meie aadress:

Mustamäe tee 50, Tallinn

GPS:

59.415318611, 24.6906565563

Võta ühendust