Lontova seikluspargis leiavad tegevust nii suured seiklejad kui ka igas vanuses lapsed koos emme ja issiga. Kindlasti tasub kaasa võtta ka vanaema ja vanaisa, sest kaunis loodus Kunda jõe ürgorus paneb ahhetama kõige loodusvõõrama külastajagi.

Seikluspargis on võimalik proovida põnevaid ekstreemsusi erinevatel seiklusradadel või lihtsalt loodust nautida ning einestada hubases Blücher´i kohvikus.

Park koosneb koostöö võimet arendavast meeskonna alast, koordinatsiooni nõudvast madalseiklusrajast, julgust nõudvast kõrgseiklusrajast ja kaheosalisest lastealast. Lasteala koosneb kahest erinevast põnevast rajast, mis on erineva raskusastmega. Üks rada kulgeb maapinna lähedal, teine viib väiksed seiklejad üle jõe ja julgematel on võimalus isegi kaks korda jõge ületada. Rada on sobilik kuni 10 aastastele lastele. Park pakub seiklusvõimalusi aastaringselt, ilmastikule ja loodusoludele vastavalt – suvi on kõige külastusrohkem aasta-aeg, sügisel ja talvel on avatud osa pargist. Seikluspargis jagub tegevust peredele, sõpruskondadele ja muudele seltskondadele.

Lisaks erinevatele atraktsioonidele kuulub pargi juurde ka Blücheri kohvik ja grillplats. Kohvik on sobilik nii sünnipäevade, pidulike ürituste ja väikeste vastuvõttude korraldamiseks kui ka argiseks lõunatamiseks ning hea kohvi ja koogiga maiustamiseks. Pakume ka pikniku ning laste sünnipäevade pidamise võimalust. Kodulehelt leiab meie valmis tehtud pakette. www.lontovaseikluspark.eu
Külastajatel soovitame kohvikust soetada endale Lontova Viikingu õnnemünt ja minna visata see Haldjakivilt rohkete heade soovidega Kunda jõe käänulistesse voogudesse.
Seikluspargi töökas pere ootab teid!
Seiklusrikaste kohtumisteni!

Aadress

Meie aadress:

Lontova tee 2 , Kunda

GPS:

59.5095182, 26.5401285

Contact Owner