Tere tulemast Lontova seiklusparki!

Tallinnast ca 100km ida suunas, Lahemaa rahvuspargi äärealal, Kunda jõe ürgoru kallastel paikneb Lontova seikluspark. Park koos Blücheri kohviku ja uhiuue puhkemajaga loovad võimaluse väga eripalgeliseks puhkuseks või ka üritusteks inspireerivalt looduskaunis keskkonnas.

Seikluspargi ala puutumatu loodus ning kanjonisse loodud erineva raskusastmega rajad ja atraktsioonid pakuvad tegevust igas vanuses seiklejatele – nii suurtele kui ka põnnidele olles vahvaks sihtkohaks aktiivse ja elamusterohke väljasõidu jaoks loodusesse. Territooriumil on lasteala, tuubirada, meeskonnaala, kõrg- ja madalseiklusrada, lisaks jalutusrajad.

Park koosneb koostööd arendavast meeskonna alast, koordinatsiooni nõudvast madalseiklusrajast, julgust nõudvast kõrgseiklusrajast ja kaheosalisest lastealast.

Lasteala koosneb kahest erinevast põnevast rajast, mis on erineva raskusastmega. Üks rada kulgeb maapinna lähedal, teine viib väiksed seiklejad üle jõe ja julgematel on võimalus isegi kaks korda jõge ületada. Rada on sobilik kuni 10 aastastele lastele.

Park pakub seiklusvõimalusi aastaringselt, ilmastikule ja loodusoludele vastavalt – suvi on kõige külastusrohkem aastaaeg, sügisel ja talvel on avatud osa pargist. Seikluspargis jagub tegevust peredele, sõpruskondadele ja muudele seltskondadele.

Lisaks erinevatele atraktsioonidele kuuluvad pargi juurde ka Blücheri kohvik ja grillplats ning Lontova puhkemaja. Blücheri kohviku menüü pakub valikut nii suurtele kui ka väikestele ning on sobilik nii sünnipäevade ja pidulike ürituste korraldamiseks kui ka argiseks lõunatamiseks ning kohvi ja koogiga maiustamiseks. Võimalus on ka pikniku ning laste sünnipäevade pidamiseks. Kodulehelt leiab ka vastavad paketid. www.lontova.ee

Lontova puhkemajas on 6 tuba, milles saab ööbida kuni 17 inimest. Toad on 2- kuni 4-kohalised. Lisaks on majas saal erinevate ürituste korraldamiseks ning saunaruumid ja kümblustünn.

Tule ja avasta seiklused Lontovas!

KONTAKT:
Lontova seikluspark
Tel +372 5360 6666
info@lontova.ee
www.lontova.ee

https://www.facebook.com/lontova

Lontova tee 2, Kunda, Lääne-Virumaa

Aadress

Meie aadress:

Lontova tee 2 , Kunda

GPS:

59.5095182, 26.5401285

E-mail:
Võta ühendust