Mängu Saar on minimalistlik kaasaegne mängumaa skandinaavia stiilis. Sisustuses on kasutatud puhtaid ökoloogilisi materjale, mis hoiavad laste tervist.
Mängu Saar on eriline koht nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kuni laps meil mängib, võivad vanemad puhata või vajalike asjadega tegeleda. Mängu Saarel on palju ruumi liikumiseks ja lisaks on siin kõige huvitavamad ja arendavamad mängud lastele vanuses 0-7 aastat.

Mängu Saarel võib ka argipäeviti lapsega aega veeta. Olete oodatud tööpäeviti kell 10.00 – 17.00. Mõnikord avatud muudel lisaaegadel. Jälgi infot FB-s.
Piletit saab osta ainult meie kodulehelt. Kohapeal pileteid ei müüda! Mängu Saar töötab iseteeninduse viisil (https://mangusaar.ee/mangutuba-tallinnas/osta-pilet-rocca-lastetuba).

Mängu Saar Rocca asub Rocca Towers 3. korrusel aadressil Päevalille 4. Sissepääs majja, kus asub Mängu Saar, on hoovi poolt. Parkida saab maja hoovis tasuta parkimiskohtade olemasolul, auto võib jätta ka Maxima parklasse. Ürituse korraldajale on katusealuses parklas saadaval 1 parkimiskoht. Vankrid on võimalik sisse võtta, majas on suur lift.

Mängu Saar sobib suurepäraselt ka erapeo korraldamiseks – olgu selleks siis sünnipäev, uusaastapidu, kohtumised sõprade/sugulastega või mõni muu tore üritus.

 

Aadress

Meie aadress:

Päevalille 4 (Rocca Towers) III korrus, Tallinn

GPS:

59.4215566, 24.6477757

Telefon:
Võta ühendust