Pärnu Muuseum on ajalugu täis maja Pärnu kesklinnas, kus avastamisrõõmu on nii suurtele, kui ka väikestele. Viis põnevat saali viivad külastaja läbi Pärnu ja Pärnumaa ajaloo ning tutvustavad meie esivanemate elu läbi põnevate eksponaatide ja atraktsioonide. Kolmas korrus on aga ajutiste näituste päralt ning iga paari kuu tagant leiab sealt uue põneva teemaga näituse, kus meelt lahutada ja teadmisi ammutada. Lisaks ootame huvilisi alati enda juurde sünnipäeva pidama või lihtsalt põnevalt aega veetma. Töötubade, sündmuste ja muuseumitundide info leiate meie kodulehelt.

Näituste info:

Pärnu Muuseumis on avatud kaks lasteaiateemalist näitust, kus pere suuremad saavad meenutada ja pisemad avastada.

Nostalgiast pungil näitus „Suureks kasvamise kunst. Pärnu koolieelsete lasteasutuste ajalugu” toob külastajateni lasteaedade argitoimetused ja ajaloo. Oma tööpäevi meenutavad Pärnu praegused ja kunagised lasteaednikud. Võtame kokku lasteaia päevaplaani, toidud, mängu ning õppimise lood. Näitus pakub pere pisematele võimalust avastada ja õppida, ning täiskasvanutele toob kindlasti mõtteisse oma lasteaiamälestused. Need mälestused saab kohapeal ka kirja panna ning seinale kinnitada. See on näitus, kus saab vaadata, katsuda, kuulata, nuusutada ja isegi muusikat teha!

Kuid lasteaed pole vaid aed ja lapsed selle sees. Aia sees on maja. Milliste projektide järgi ja milliseid maju on ehitatud lasteaedadele viimase saja aasta jooksul, näete Eesti Arhitektuurimuuseumi koostatud näitusel „Kes aias? Kes aias? Moodsad lasteaiad“, kus on esitatud ka Pärnu lasteaedade arhitektuurilahendused.

Avatud kellaaegadel

Esmaspäev

-

Teisipäev

10-18

Kolmapäev

10-18

Neljapäev

10-18

Reede

10-18

Laupäev

10-18

Pühapäev

10-18

Aadress

Meie aadress:

Aida 3 80010, Pärnu

GPS:

58.3867882, 24.4993674

Telefon:
Võta ühendust