Pööning on moodne peopidamiskoht, kus ei seisa tolmurulle koguvad asjad, vaid siin ootab Sind avar ja mitmekesine ruum. Meile mahub korraga vabalt 25–30 vahvat noort.

Meil on:

  • Playstation 4 Pro ja neid on tervelt 7! Mängige koos või üksi ja korraga saab mängida kuni 14 inimest
  • FOTOPeegel! Me usume, et fotode abil on mälestused ka aastate pärast meeles! Lihtsalt vaata neid ja meenuta kui tore Su üritus oli!
  • Tantsusaal ja Xbox koos Just Dance 2020! Nii saab välja selgitada kelle puus nõksub kõige paremini
  • Kööginurk nõudega! Me teame kui tüütud on ühekordsed nõud (ja lisaks on need kuluallikaks) ja me hoolime loodusest, nii et meil on hea meel, kui kasutad meie keraamilisi nõusid ja saame ühe peoga natukene reostust vähendada!
  • Ideaalne asukoht – asume täpselt Tartu südames, Rüütli 12, ja see võimaldab Sul hiljem minna edasi sööma, tellida siia süüa või liikuda hiljem edasi Emajõe äärde jalutuskäigule!
  • Lisaks on meil lauamänge, mida saab ka lustakalt mängida!

Pidude broneerimisel oleme paindlikud ja võid pidada ka ööpidusid! Mõtle välja vaid põhjus, miks üks tore koosviibimine korraldada ja tule tee see meie juures ägedaks!

Tšekka meie tegemisi ka Facebookis ja Instagramis ning peo pidamise ajal jaga oma story’sid #pooning – nii näevad ka teised, kus ja kuidas Sa lõbutsed!

Veebileht: www.pööning.ee

Meiliaadress: koosnurk@gmail.com

Facebook: Pööning – Noorte peoruum

Instagram: peoruum_pooning_tartu

Aadress

Meie aadress:

Rüütli 12, Tartu

GPS:

58.3815582, 26.7215759

Telefon: