Pererestoraniks nimetatakse Luccat mitmel põhjusel. Lastega pered on meile eriti olulised ja lastele paremate tingimuste loomiseks oleme sisustanud mängutoa, mis on Eesti restoranidest kõige suuremate mänguvõimalustega. Perega restorani minnes on põnevalt sisustatud lastetuba sageli argumendiks. Hoolitseme pisipere heaolu eest ja loome võimalusi, et vanemad saaksid oma roogasid nautida. Oleme võitnud Silverspooni konkursi, kui parim pererestoran, samuti on meid kõrgelt hinnanud Eesti Lasterikaste Perede Liit.
Mängutoas ootab lapsi lisaks nukkudele, sõiduautodele ja konstruktoritele ka kahekorruseline puidust mängumaja, liumägi, mänguköök ja pikniku nurgake. Samuti mugavad kott-toolid puhkamiseks ning multikate vaatamiseks. Meil on suur õeuala, kus lisaks muruplatsile
asub suur mängukompleks koos liumäe ja kiigega, kus ilusa suveilmaga saab vahvalt aega veeta. Terrassil einestades on ülevaade mänguväljakule, et vanemad saaksid rahus toitu nautida.

Lucca lastemenüüst leiab endale ka kõige valivam laps kindlasti meelepärase.

On võimalus pidada laste sünnipäevi, selliselt on ka täiskasvanutel tore ühise laua taga istuda ning meie rikkalikku menüüd nautida, samal ajal saavad lapsed mängida. Kui enamjaolt lapsed tüdinevad kiiresti ning soovivad koju minna, siis meie juures on vastupidi- vanemad peavad lapsi veenma kojuminekuks.

Koostöös Laste Kokakooliga toimuvad meie juures ka harivad ning põnevad etiketikoolitused.

Avatud: E-L 12-22, P 12-21

Tere tulemast!

Lucca Restoran
+372 655 5923
www.restoranlucca.ee

Aadress

Meie aadress:

Keskpäeva tee 1 Tiskre 76901 Harku vald, Harjumaa

GPS:

59.4325137, 24.5615801

Telefon:
Võta ühendust