Tallinna Raeapteek on vanim püsivalt samades ruumides siiani tegutsev apteek Euroopas.

Raeapteeki on esimest korda kirjalikult mainitud juba üle 600 aasta tagasi. Täna tegutseb apteek käsikäes muuseumiga, kus saab näha keskaegsele apteegile iseloomulikke sümboleid ning tutvuda tolleaegsete kummaliste ravimeetoditega.

Raeapteegi muuseum pakub giidiga ekskursioone ja erinevaid töötubasid nii väikestele kui suurtele huvilistele. Võtame vastu lasteaia- ja kooligruppe, kuid väga oodatud on ka pisemad seltskonnad. Meie juures saavad lapsed uhmerdada ravimtaimeteed või valmistada kurvameelsuse rohtu. Täiskasvanud saavad kätt proovida nt ürdisoola töötoas. Õpitoad on tasulised ja etteregistreerimisega, aga omal käel saab apteeki ja muuseumi uudistada tasuta.

 Raeapteegis on müügil lõbusad ja õpetlikud mängud lastele:

Vahvad ravimtaimeteemalised Sinise Käokinga mängukaardid on Musta notsu põhimõttel kogu perega hõlpsasti mängitav kaardimäng, mille eesmärk on nii lastele kui ka nende vanematele tutvustada meie tavalisemaid ravimtaimi ja mürgist käokinga.

Tore Raeapteegi lauamäng sobib mängimiseks tervele perele. Täringumängus astuvad teie ette Raeapteegi ajaloo olulisemad tegelased.

Avatud E-L 10-18, P suletud

Rohkem infot leiab meie kodulehelt: www.raeapteek.ee

Küsimused ja broneeringud palun edastada emaili teel: revalirae@apotheka.ee

Kontakt nr +372 5887 5701 (E-R)

 *Raeapteegi muuseumi tegevust toetab Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet.

Aadress

Meie aadress:

Raekoja plats 11, Tallinn

GPS:

59.4377625, 24.745962

Telefon:
Võta ühendust