Tallinna Raeapteek on vanim püsivalt samades ruumides tegutsenud apteek Euroopas. Aastal 2022 tähistab Raeapteek 600 aastast juubelit.

Täna tegutseb apteek käsikäes muuseumiga, kus saab teada, mida vanasti apteegis müüdi ning tutvuda põnevate keskaegsete ravimeetoditega.

Raeapteegi muuseum pakub ekskursioone ja töötubasid giidi juhendamisel nii väikestele kui suurtele huvilistele. Meie juures saavad lapsed uhmerdada ravimtaimeteed või voolida Raeapteegis kunagi ravimina müügil olnud martsipani. Avatud töötoad on tasulised ja etteregistreerimisega, aga omal käel saab apteeki ja muuseumi uudistada tasuta. Oodatud on lasteaia- ja kooligrupid, kuid ürituse saab korraldada ka väiksemale seltskonnale.

 

Raeapteegis on muuhulgas müügil lõbusad ja õpetlikud mängud:

Vahvad ja õpetlikud ravimtaimeteemalised Sinise Käokinga mängukaardid on Musta notsu põhimõttel kogu perega hõlpsasti mängitav kaardimäng, mille eesmärk on nii lastele kui ka nende vanematele tutvustada meie tavalisemaid ravimtaimi ja mürgist käokinga.

Meie juures saab soetada ka toreda Raeapteegi lauamängu, mis sobib mängimiseks tervele perele. Täringumängus astuvad teie ette Raeapteegi ajaloo olulisemad tegelased.

 

Avatud E-R 10-18, L-P suletud (va üritused)

Rohkem infot leiab meie kodulehelt: www.raeapteek.ee

Küsimused ja broneeringud palun edastada emaili teel: revalirae@apotheka.ee

Kontakt nr +372 5887 5701

 

Raeapteegi muuseumi tegevust toetab Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet.

Aadress

Meie aadress:

Raekoja plats 11, Tallinn

GPS:

59.4377625, 24.745962

Telefon:
Võta ühendust