Torela on uus mängutuba Põhja-Tallinnas, Telliskivi ja Ristiku tänava ristmikul.

Meil saab tähistada laste sünnipäevi, toimuvad mänguhommikud ja teemaõhtud ning sügisest alustavad huviringid.

Lõbutsemiseks on ruumi 185 m2. Beebidele on eraldatud beebinurk. Emale ja beebile on privaatne ruum imetamiseks ja mähkimiseks. Mängutoas on 2 tualettruumi ja üleriiete jaoks on garderoob.

Mängutoas on tegevust 0-8aastastel lastel. Mänguasjad on lapsesõbralikud ja soodustavad lapse arengut. Mängutoas saab hullata 2-korruselises mängumajas, milles on 4 tuba: diskotuba, pehme pesa, teadustuba ja mänguköök. Lapsed saavad ronida mööda seina, kiikuda, sõita autodega, mängida kuulimänguga. Ehitamiseks on suured pehmed klotsid, autorada ja Lego Duplo. Torelas on väga eriline liitreaalsuse liivakast, kus lapsed saavad luua erinevaid pinnavorme!

Köögis on külmkapp, ahi, pliit, mikrolaineahi ja veekeetja. Köögitarvikutest on olemas presskannud, morsikannud, salatikausid, kandikud, tassid, noad, tordilabidad ja vaasid.

Suurte söögilaudade taha mahub korraga 14 täiskasvanut ja väikeste laudade taha 14 last. Mängutoas toimub üks pidu korraga.

Pakume palju erinevaid ja huvitavaid lisateenuseid, näiteks mustkunstishow, putukate vaatamine, näomaalingud, peojuht, teadusteater, suhkruvatt jne.

Aadress

Meie aadress:

Ristiku 12, Tallinn

GPS:

59.436839, 24.7193842

Telefon:
E-mail:
Võta ühendust