Kuidas me Kalev Spa Veekeskuse VIP-saunas lapse sünnipäeva pidasime

Kuidas me Kalev Spa Veekeskuse VIP-saunas lapse sünnipäeva pidasime
Head ideed Lastevanemate muljed Sünnipäevad Suuremad lapsed Tallinn

Lapsevanema muljed:

Minu tütar on juba mitu aastat soovinud oma sünnipäeva pidada veekeskuses. Oleme peljanud, et väikeste laste veekeskuses jälgimine on keeruline ning riietumine ja pesemine väljub kontrolli alt. Sel aastal, kui laps sai 12-aastaseks, kuulsime võimalusest üürida Kalev Spas VIP-saunaruum ning otsus seal pidu pidada sai ruttu tehtud.

VIP-saun mahutab umbes 15 inimest ning seal on eraldi riietusruum, duširuum, saun ja mullivann ning suur diivanitega puhketuba. Kõigile on olemas saunalinad ning käele antakse spetsiaalne randmepael. Toitude ettetellimisel saab valida erinevate võimaluste vahel. Meie valisime noortepaketi, mis sisaldas krõbekanafileetükke, friikartuleid, köögi- ja puuviljavaagnaid ning morssi. Juba saunaruumi saabudes oli laud kaetud, meile väga meeldis, et juua oli piisavalt (lisaks morsile ka õunamahla ja vett), suurtel soojade toitude vaagnatel oli peal foolium ning kõrval oli piisavalt topse, taldrikuid ja kahvleid-lusikaid.

Lapsed vahetasid kähku riided ja möll võis alata. Sauna puhkeruumist pääseb vip-randmepaelaga otse veekeskusesse kohe torude kõrvale! Milline luksus! Osad lapsed sõitsid torudes, osad mängisid voolubasseinis kulli ja vahetevahel joosti oma privaatsauna, hullati mullivannis või tuldi puhketuppa midagi näksima. Erilised kiidusõnad kokale, sest need krõbekanad olid ühed maitsvamad, mida saanud oleme! Toitu oli piisavalt ja isegi näljased teismelised ei suutnud kõike ära süüa. Suur tänu ka vetepäästepoistele, kes meie lastel silma peal aitasid hoida!

Meil oli saun broneeritud kolmeks tunniks. Sünnipäevakülalistele teatasime, et peo pikkus on 2,5 tundi ning see oli täpselt paras aeg – lapsed ei tüdinenud liiga ära ja jõudsime pärast ise rahulikult riietuda ja asjad kokku panna.

Eks kõik teavad oma laste ja nende külaliste ujumisoskuseid kõige paremini, aga üldiselt väiksemate lastega ma seal end mugavalt ei oleks tundnud. 12-aastased on aga juba piisavalt suured, et saavad oma pesemiste-riietumistega hakkama ning kuna meie koolis saavad lapsed iganädalaselt ujumistunde, siis ei peljanud ma neid vette lõbutsema lasta. Paar isa olid kaasas, et lapsed veekeskuses üksi ei oleks ning mina ise hoidsin saunal ja puhkeruumil silma peal. Kolm tundi peale algust olid nii sünnipäevalaps kui külalised väga rahuloeva näoga. Soovitan väga teismeliste laste sünnipäevakohaks!