Tule osalema meie Facebooki Happeak fännimängus!

Meie Facebooki lehel saab osaleda mängus, milles loosime 21. septembril välja ühe õnneliku, kes võib valida endale sobiva Happeak lastetoote väärtusega kuni 40 eur. Happeak on 100% Baltikumis valmistatud kogupere vabaajariiete bränd ja kõik riided on valmistatud nahasõbralikust puuvillast ja bambusest. Tule loe SIIT lähemalt, mida mängus osalemiseks teha tuleb.

LaitseRallyPark loosimine

LaitseRallyPark pakub tegutsemisrõõmu suurtele ja väikestele! Seal on suur mängudemaja ning väljas asub vahva liikluslinnak. Nüüdsest on võimalik LaitseRallyParki külastada päevapiletiga, mis annab võimaluse mängida ning sõita elektri- ja pedaalautodel terve päeva nii palju kui soovi on. Meie Facebooki lehel toimub 23.05-29.05.2017 fännimäng, milles osalejatele loosime välja: ühe päevapileti (laps+lapsevanem) – selle loosimine toimub mängu […]

Tule osalema Eesti Loodusmuusemi piletimängus

Meie FB lehel on käimas tore fännimäng, mille raames loositakse välja kaks perepääset Eesti Loodusmuuseumisse. Loe täpsemalt siit, kuidas osaleda. Näitus "Müstiline ürgmeri" Tõmba kopsud õhku täis ja tule meiega ennenägematule seiklusele merepõhja – digitaalselt ellu äratatud ürgsed mereelukad ootavad Sind! https://goo.gl/7hMNCk Posted by Eesti Loodusmuuseum on 20. jaanuar 2017. a.

Ponidega fotosessiooni loosimine

Täna loosisime välja meie FB lehel toimunud fännimängu raames MINIFOTOSESSIOONI PONIDEGA perele + PONISÕIDU Hobuhoid-Ponipesas. Võitja saab 5 suures formaadis töödeldud pilti ja ponijalutuse lastele. Loosi tahtel sai võitjaks Kat Rin, kellega võtame ise ühendust. Õnnitleme!