Asva Viikingiküla on end sisse seadnud põlisesse Saaremaa viikingite kantsi Asva muinasasula veerel, kus on maid haritud ja sõdu peetud juba pronksiajast saati. Meie juures saad osa lugudest ja seiklustest läbi kolme aastatuhande. Temaatilised tegevused on põimitud tänapäevaste atraktsioonidega ja rohkelt toimetamist jagub igas vanuses külastajale.

Viikingilinnuses saad oskuseid lihvida nii vibulaskmises, kirveviskes kui erinevates vahvates viikingimängudes. Meie perenaised tervitavad sind Emandakojas ja kutsuvad osa saama erinevatest töötubadest ning Sepikojas saad katsetada sepatööd. Linnuse õuel ja laval toimub aga suviläbi erinevaid teemasündmusi.

Seikluspargis ootavad vallutamist rohkem kui 50 turnimismängu neljal erineval tasemel ning üle 100 m pikkune vägev õhusõit. Julgeimad saavad end proovile panna närvikõditaval Viikingihüppel ja kõrgeimal, 12 meetri kõrgusel asuval rajal. Väikesed viikingid saavad aga seigelda lõbusal mudilaste rajal koos vahva õhusõiduga.

Looma- ja linnupargis ootavad sõbraks saamist nii väiksemad kui suuremad loomad ning hulgaliselt värvikaid linde. Aias saab ponidele, kitsedele, lammastele, jänestele ja teistele loomadele pai teha ning imetleda paabulinnu kaunist sabatantsu. Pererahvas tutvustab lahkelt igat looma- ja linnupere liiget lähemalt ning soovi korral teeb ka hobusõitu.

Tule ja seikle nagu Saaremaa viikingid muiste!

Suvel avatud T–P 11–19

Laimjala, Saaremaa

+372 5021 654 | info@vikingvillage.ee | saaremaaviikingid.ee

Facebook: Asva Viikingiküla

Instagram: saaremaavikings

 

 

Aadress

Meie aadress:

Kahtla küla, Laimjala, Saaremaa

GPS:

58.415530416, 23.004385954

Telefon:
Võta ühendust