Tallinna kõige uuem ja nüüdisaegsem vabaõhuliuväli on nüüd Tondiraba pargis. See park on Baltimaade suurim sportimise ja perekondliku vaba aja veetmise kompleks!

Lasnamäe Uisupark jätkab Tallinnas vabaõhuliuväljade arendamise kontseptsiooni, mis tähendab, et oleme kogukonna lähedal, oleme talvehooajal avatud iga päev ja iga ilmaga ning tänu külmutusseadmetele on uisujää garanteeritud ka suurte plusskraadidega. Tänu suurepärasele valguslahendusele on liuväli hästi valgustatud ja loomulikult kõlab uisutamise taustaks ka muusika. Kogu varustus – rendiuisud ja -kiivrid, tugiraamid ja lastelemmik tõukekelk “Bobby” – on samuti täiesti uus. Kui uisutamine on tehtud saab end soojendada ja keha kinnitada tänavakohviku Kooker kuuma joogi ja minipannkookidega.

Meie juurde pääseb väga hõlpsasti nii isikliku kui ühiskondliku transpordiga, siinsamas külje all on ka suur tasuta parkla. Kuna oleme suure pargi üks osa, siis saab siinsamas lisaks uisutamisele nautida jalutuskäiku või proovida väga erinevaid tegevusi. See on ideaalne koht, kus kogu perega kvaliteetselt aega veeta.

Aadress

Meie aadress:

Tondiraba Park, Varraku 18, Tallinn

GPS:

59.4459953, 24.851931

Telefon:
Võta ühendust