Muhu seiklusparki elamusi otsima!

Muhu seikluspargist leiab endale tegevust igaüks, kes armastab liikumist, soovib nautida loodust ja ennast kõrgustes proovile panna. Muhu seikluspargis saab igaüks luua oma seikluse, valides just sel korral sobivamad rajad. Kõiki radasid saab ronida korduvalt. Seikluspargi noorimad ronijad on olnud pooleteiseaastased, hetkel teadaolev eakam seikleja 79.

Seikluspargi toredad külastajad on tõdenud, et ronimisrajad on huvitavad ja annavad hea füüsilise koormuse. Muhu seikluspargi raskemad rajad kuuluvad Eesti enim väljakutset pakkuvate radade hulka.  Lihtsamad rajad on jõukohased ka kõige pisematele, et nad saaksid avastada enda jaoks ronimise kõrgradadel.

Tule seikle keset Muhumaa omanäolist loodust asuvas „spordisaalis “ ning  saa osa lisaks seiklustele ka väiksemast või suuremast treeningust. Ronimisvõimalusi on erinevaid ja kes treeningut ei otsi, saab veeta lihtsalt toredalt aega pere ja sõpradega.

Mida Muhu seikluspargis veel teha?

Lisaks kõrg-ronimisele on suvel võimalik ennast proovile panna ka kastironimise atraktsioonil,  ronimisseinal või tegutseda ja kiikuda mängualal. Kellel ronimiseks soovi või võimalust ei ole, saab jalutada radade all, mõnuleda võrkkiiges või minna uudistama endise nõukogude sõjaväebaasi – Muhu seikluspargi juures asub militaarpärandina nõukogude sõjaväe poolt maha jäetud raketibaas.

Juba 2019. aasta kevad-suvel soovime Leader-meetme toel avada loodusraja, kus saab lisaks looduse nautimisele tundma õppida alale iseloomulikke taime-, linnu- ja putukaliike.

Tore on meie juures pidada ka oma sünnipäeva või tulla  klassiekskursiooniga ja kindlasti on võimalik teha erinevaid toredaid üritusi laste ja peredega.

Igal suvel on meil ka mitmeid toredaid laste päevalaagreid!

Miks ja kuna tulla seiklusparki ronima?

Perega seiklema tulles saavad lapsed olla ja jääda õnnelikeks värskes õhus hullavateks lasteks. Täiskasvanutele pakub kõrgustes ronimine hea võimaluse astuda välja argirutiinist, puhata vaimu ja metsahelide saatel lõõgastuda. Kõrgustes turnimine aitab parandada füüsilist vormi, motoorseid oskusi ja tasakaalutunnetust.

Ronida saab ka öösel! Öine Muhu seikluspargis ronimine on emotsioonide rohke ja kindlasti üks eriline elamus, mis jääb kauaks meelde. Muhu seikluspargis saad ööronimist proovida koos lastega, kel vanust vähemalt 13.

Ronimiseks sobib iga aastaaeg! Hiliskevad ja suvi on kõigile teada ja tuntud turnimise ajad, aga ronida saab ka talvel ja sügisel. Talv ja sügis on isegi toredamad, sest siis ei sega sääsed ega parmud ja ka palavus ei piina – õhk on jahe ja miinuskraadidega suisa karge. Super elamus ja enesetunne on tagatud.

Täpsed avamisajad leiad meie kogulehet: www.muhuseikleja.ee

Uuri rohkem ja võta ühendust info@muhuseikleja.ee

Planeeri juba täna selle aasta toredaim seiklus!

Aadress

Meie aadress:

Piiri, Muhu vald Saaremaa

GPS:

58.6096072, 23.1821757

Telefon:
Võta ühendust