Lapsed on krutskeid täis? Too nad vanglasse!

Vanasse Pärnu vanglasse on end sisse seadnud põgenemistoad. Mis seal siis saama hakkab? Saabudes sihtkohta võetakse Teid vastu nagu vangidele kohane. Teid lukustatakse kongidesse ning aega on kaks tundi, et taas vabadust nautida. Vanglast põgenemine annab mõista, et päris vangla ei ole ikka koht, kuhu sattuda. Oleme sisekujunduslikult jätnud kongid suuresti oma algupärasesse hiilgusesse, et anda asjale tõelist jumet. Kongides on erinevad vihjed ja mõistatused, mis aitavad Teid väljapääsuni. Õhus on tunda pinget ning tundub, et asi kisub mässule. Kas suudate säilitada külma närvi, et välja jõuda, kuna erinevad eriefektid, suits ning paugud võivad ka kõige külmema närviga inimesele kõhedust tekitada.

Laps meenutab sulle juba teist nädalat järjest, et tal on varsti sünnipäev ning pidu peaks hakkama organiseerima. Ohkad raskelt, sest kuhu panna korraga 20-30 last? Lihtne vastus-meie juurde!

Võtame su lapse(d) ning tema sõbrad, pakume neile ägedat elamust ning soovi korral kas peoruumis olemist, või miks mitte neid päris vangide kombel toita-läbi toiduluugi. Julgematel noortel on ka võimalus vanglas ööbida. Tuleb samas meeles pidada, et tegemist on vana hoonega ning müstilised hääled ning viirastused ei ole seal võõras teema. Kui vanad lapsed olema peaksid, et vanglasse tulla? Kui keegi saatjaks kaasas olla ei taha, siis alates 12+ saavad tulla omapäi, alla selle peab mõni julgem täiskasvanu kaasas olema. Kui kõrvu jäi kõlama vanglas ööbimine, siis kirjuta või helista meile ja räägime läbi.

Aadress

Meie aadress:

Sillutise 1, Pärnu

GPS:

58.385516021781, 24.519626038623

Telefon:
Võta ühendust