Pakume lapse sünnipäevale, laagrisse, spordiklubidele, koolidele, lasteaedadele ja noortekeskustele praktilisi ja kaasahaaravaid töötubasid, mida võime läbi viia nii oma ruumides kui ka teie juures kohapeal. Teeme põnevaid eksperimente ja kokkame koos lastega toite, mis valmivad lihtsalt, maitsevad hästi ja kõigele lisaks on ka tervislikud.

Meie töötubade eesmärk on sütitada noortes huvi toidu valmistamise vastu, jagades huvitavaid teadmisi toidu koostise ja söömise kohta. Lastele kokkamise õpetamine valmistab neid ette tervislikumaks, tervemaks ja kergemaks eluks. Peale toidu sisse vaatamist või ise käed külge panemist saab tervislik toit hoopis teise tähenduse. Ühine kokkamine võimaldab ka sünnipäevapeo meeldejäävaks ning elamusterohkeks kujundada.

Töötubades valmistame 2-3 toitu, mis haakuvad valitud töötoa teemaga ning kokkamise kõrvale räägime toidust ja teeme kaasahaaravaid eksperimente. Töötoa konkreetse sisu, kestuse ja toiduvaliku paneme paika vastavalt tellija soovidele ja vajadustele. Oleme igati paindlikud ning koos leiame parima lahenduse. Siinkohal toome mõned näited teemadest, et mõte paremini lendama panna:

1) Maitsete salapärane maailm
2) Tervete hammaste saladus
3) Magus mustkunst
4) Fruktodisain
5) Noorsportlase toitumine

Töötubade täpsema sisuga tutvu meie kodulehel:
http://rahvatervis.ee/koolitused/lastele

Kord kuus teisipäeviti algusega 17.30 toimub Tallinnas aadressil Vana-Kalamaja 17 “Vürts” koolitusruumis Laste Kokkamisklubi. Igal korral valmistame lastega 3-4 erinevat toitu, mida pärast koos ühise laua ääres ka maitseme.
Iga kord valmistame toitusid vastavalt mõnele kindlale teemale, nagu näiteks käesolev aastaaeg, mõni riiklik tähtpäev, jõulud vm.

Täpsem informatsioon ja registreerimine siin: http://rahvatervis.ee/sundmus/laste-kokkamisklubi-tallinnas-ja-tartus/

Aadress

Meie aadress:

Vana-Kalamaja 17, Tallinn

GPS:

59.4450836, 24.738083500000016

Telefon:
Võta ühendust