Tallinna Teletorn on ringhäälingu saadete edastamiseks ehitatud hoone, mis on Eesti kõrgeim ehitis – torni kõrgus on 314 meetrit. Sihtasutuse Tallinna Teletorn eesmärk on kvaliteetsete turismi-, kultuuri- ja vaba aja teenuste pakkumine Tallinna Teletornis ning Teletorni turundamine rahvusvahelise vaatamisväärsuse ja elamusturismi sihtkohana.

Teletornis jagub rohkelt tegevusi nii suurtele kui väikestele. 21. panoraamkorrusel on avatud unikaalne virtuaalreaalsuse elamus, kus külastaja alates 6. eluaastast saab läbi teha närvekõditava seikluse.

Lisaks saab testida oma teadmisi Teletornist ja selle ümbrusest Teletorni nutimänguga, kus tuleb vastata 15-le küsimusele, millele vastused on leitavad Teletornis olevatelt infostendidelt ja interjöörist.

Alates 13. eluaastast on võimalik oma kõrgusekartus proovile panna unikaalse atraktsiooniga terves Põhja-Euroopas – Servakõnd -, mis toimub 175m kõrguse vaateplatvormi serval.

1. korrusel telestuudios saab ise olla telestaar ning sisse lugeda lõbusa uudise, tervituse, õnnitluse sünnipäeva, pulma või mõne muu tähtpäeva puhuks ning seeläbi sõbrale üks tore üllatus sepistada.

Teletornis saab pidada ka laste sünnipäevi! Programmi läbiviimisel oleme paindlikud – arvestame sünnipäevalapse vanuse, huvide ja soovidega.

Aadress

Meie aadress:

Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn 11913

GPS:

59.4712094, 24.88745

Võta ühendust