Tere tulemast AHHAAsse!

AHHAA on Baltikumi suurim teaduskeskus, kus lõbusat ja arendavat tegevust jagub igas eas huvilistele.

Avastamisrõõmu ja unustamatuid elamusi jagub AHHAA keskuses väga palju. Paeluvate eksponaatidega tehnoloogiasaal, elusaal, uute näituste saal ja Tartu Ülikooli meditsiinikogud ootavad külla: sõida jalgrattaga kõrgel saali kohal, viska pilk peale sipelgate ja tibude igapäevatoimetustele ning avasta inimese anatoomiat täiesti uuel viisil.

Kõik AHHAA keskuse näitused ja saalid on kokku pandud nii, et põnevust jagub igas vanuses teadmishimulistele, nii et võta kaasa oma parim sõber, terve pere, silmarõõm või vanavanemad – hunniku uusi teadmisi ja suure naeratuse saavad AHHAAst kaasa kõik.

Kas teadsid, et AHHAA-s saab rännata lausa Universumi lõppu? Meie kerakujulises tähekinos ehk planetaariumis saad näha kõiki planeete, tähti ja galaktikaid, mis inimkonnale praeguseks teada on. Etendusi jagub igale eale ja maitsele.

AHHAA-s on ka Teaduspood, kus on täiesti teistsugune valik arendavaid mänguasju nii väikestele ja suurtele. Huvilised saavad tooteid uudistada ja soetada turvaliselt ja mugavalt ka e-poest https://teaduspood.ahhaa.ee/

NB! Külastajatele tasuta parkimine! Perepilet kehtib 2 täiskasvanule ja kõigile pere alaealistele lastele ükskõik kui palju neid on 😊.

Teadusimed ja avastamisrõõm ootavad Sind mAHHAAkera ägedaimas teaduskeskuses!

Lisainfo ja piletid www.ahhaa.ee

Aadress

Meie aadress:

Sadama 1, 51004 TARTU

GPS:

58.376556663081, 26.734699611114

Telefon:
E-mail:
Võta ühendust