Mida lapsevanemad arvavad erinevatest kohtadest

Mida lapsevanemad arvavad erinevatest kohtadest
Lastevanemate muljed

Kohvik Kohalik

Väga kena teenindusega koht. Lastele on eraldi lastenurk toredate mänguasjadega (mänguköök ja mängusöögid jms), teenindaja tõi ise lastele veeklaasidesse kõrred, supi söömiseks väiksed lusikad ning oli nõus ühe kakao kahte eraldi tassi jagama ning mõlemal olid vahu sees ilupildid! Väga vinge ja tähelepanelik suhtumine!


Polli Loomaaed

Väga tore koht, kuhu minna lastega. Poni sõit on pigem kallis (3.- väike ring), kui on rohkem kui 1-2 last. Rohtu loomadele sai ise maast korjata, samas kui oleks teadnud, et ka oma toitu võib anda, oleks lubanud lastel midagi kaasa võtta.


Lotte kohvik

Väga armas koht, kuhu lastega sööma ja mängima minna. Mõnus interjöör ja mänguala. Teenindajad on väga sõbralikud ning toredad (näomaalingutega :)). Toidu valik on mitmekesine ja eraldi olemas menüü nii suurtele kui väikestele. Soovitan!


Panda mängutuba

Väga tore mängutuba, olen juba kolm korda käinud ja igati rahul. Omanik on meeldiv ja hinna sisse kuulub normaalse kohvimasina kasutamine, see on puhas lisabooonus. Lastele on ka alati meeldinud.


Kubija spaa- ja saunakeskus

Õues on beebikiige veidi viletsas seisus ja mängunurka võiks mõne uue mänguasja panna, aga üldiselt on lastesõbralik maja!


Vilde Tervisekohvik

Väga tore kohvik! Suur ja vahva mängunurk, head smuutid ja imehead pirukad ☺.