MABRIK on sinu meelelahutusvabrik, mis pakub ainulaadseid virtuaalreaalsuse ja videomängudega seotud teenuseid ning tooteid. Tule külla meie stuudiosse või kutsu meid oma järgmisele üritusele!

 

Teenused

Virtuaalreaalsus on täiesti uut moodi meelelahutus, kus asetad endale silmade ette virtuaalsuse peakomplekti ja leiad ennast uutest seiklustest. Maailmatasemel HTC Vive tehnoloogia muudab iga kogemuse küberruumist ideaalilähedaseks ning elamuse unustamatuks. Hakka võidusõitjaks, võluriks, sõduriks või kunstnikuks – igale maitsele leidub alati midagi!

Lisades virtuaalreaalsusele roolikomplekti ja rallitooli, avaneb võimalus kihutada maailma kõige kuulsamatel ringradadel unistuste võidusõiduautos. Saadaval on kaks Speedmaster Pro rallitooli ja üks hüdrauliline rallikomplekt, millest viimane annab tõepäraselt edasi auto liikumise ringrajal.

Kõikide meie külaliste jaoks on saadaval ka suur valik erinevaid mängukonsoole ja –masinaid.

Samal ajal, kui sõbrad on virtuaalreaalsuses, saab meelt lahutada vanemate ja uuemate mängudega näiteks Nintendo Switch, Nintendo 64, Atari 2600, Gamecube, PS1, Pikselkapp, Xbox One ja PlayStation 1 konsoolidel.

 

Virtuaalreaalsus- ja elamuskeskus

Meie hubases Tallinna stuudios saab veeta vaba aega, korraldada laste sünnipäevi ning teisi meeldejäävaid üritusi. Virtuaalreaalsuses saab samal ajal olla kuni 4 mängijat, korraga mahutame kuni 25 inimest ning meelelahutust leidub kõigile.

Aadress

Meie aadress:

Ravi 2, 4. korrus, Tallinn

GPS:

59.4267692, 24.7494388

Telefon:
E-mail:
Võta ühendust