Kus pidada poisi sünnipäeva?

Kus pidada poisi sünnipäeva?
Head ideed Sünnipäevad Suuremad lapsed

Päris pisikesed poisid on ilmselt huvitatud veel mängutubades või kodustes tingimustes peetavatest sünnipäevadest. Kui aga lapsed on suuremad ja on soov last millegi erilisega rõõmustada, siis toome ära siinkohal väikse valiku erinevatest kohtadest, kus saab lapse sünnipäeva pidada:

Mõni batuudikeskus on nii väiksematele kui suurematele poistele tore võimalus sünnipäevapeo korraldamiseks. Spot of Tallinn pakub hüppamise ja trikitõuksidega sõitmise elamust.

Lasermängud (Pärnus Laserpark, Tallinnas Lasergame või FK Arena) on ka suurematele poistele põnevust pakkuvad tegevused, sõdurimänge saab harjutada ka Nerfipesas.

Kõik piletiga seikluspargid pakuvad sünnipäeva pidamise võimalust, aga miks mitte koguneda mõnel tasuta madalseiklusrajal. Spordihuvilistele korraldatakse vahva sünnipäev Spordipesas või Ronimisministeeriumis.

Elektriautodega saab sõita liiklusmängukeskustes (Tallinnas Kadaka teel, LaitseRallyPark’is, Pärnus, Viljandis, Võrumaal), autohuvilistele on ka veel olemas Ufopark, Hobizone automudelite treeningkeskus Sauel, ka kartidega saab sõita väga mitmes paigas.

Sõpradega võib koguneda ka bowlingus, kinos, ujulas, minigolfirajal või loomaaias ja kui huvi on ekraani taga mänge mängida, siis Tallinnas võib vaadata näiteks, mida pakub mõni virtuaalmängukeskus.

Sisukaid sünnipäevaprogramme pakuvad ka mitmed muuseumid.

Suured lapsed saavad oma sõbrad kutsuda mõnda põgenemistuppa, ent alati tasuks kontrollida, kas antud toa keerukus ja stiil lastele sobib.

Loomulikult on veel palju teisi võimalusi, sirvige läbi meie sünnipäeva pidamise kohad ning ärge unustage ise uusi kohti ja tegevusi välja mõelda. Miks mitte korraldada poistele ise maastikumänge, spordivõistlusi, matku, õppida üheskoos midagi uut (näiteks vibust või õhupüssist laskmist, disc-golfi, lõkke tegemist, onni ehitamist, puust laeva vestmist vms).

Kokkuvõte on täiendatud 11.juulil 2023