Kus pidada poisi sünnipäeva?

Kus pidada poisi sünnipäeva?
Head ideed Sünnipäevad Suuremad lapsed

Päris pisikesed poisid on ilmselt huvitatud veel mängutubades või kodustes tingimustes peetavatest sünnipäevadest. Kui aga lapsed on suuremad ja on soov last millegi erilisega rõõmustada, siis toome ära siinkohal väikse valiku erinevatest kohtadest, kus saab lapse sünnipäeva pidada:

Mõni batuudikeskus (uusim võimalus on  X-Park Mustika Kaubanduskeskuse II korrusel) on nii väiksematele kui suurematele poistele tore võimalus sünnipäevapeo korraldamiseks.

Lasermängud (Pärnus Laserpark, Tallinnas Megazone, Lasergame) on ka suurematele poistele põnevust pakkuvad tegevused, sõdurimänge saab harjutada ka Nerfipesas.

Kõik seikluspargid pakuvad sünnipäeva pidamise võimalust, Ääsmäel on lausa ühe tasuta seiklusraja juures grillplats. Spordihuvilistele korraldatakse vahva sünnipäev Spordipesas või Ronimisministeeriumis.

Elektriautodega saab sõita liiklusmängukeskustes (Tallinnas Kadaka teel ja Peterburi teel, Viimsis, LaitseRallyPark’is, Pärnus, Viljandis, Võrumaal), autohuvilistele on ka veel olemas Hobizone automudelite treeningkeskus Sauel, ka kartidega saab sõita väga mitmes paigas.

Sõpradega võib koguneda ka bowlinguskinos, ujulas või  loomaaias ja kui huvi on ekraani taga mänge mängida, siis Tallinnas võib vaadata näiteks, mida pakub KIT club või mõni virtuaalmängukeskus.

Sisukaid sünnipäevaprogramme pakuvad ka mitmed muuseumid.

Suured lapsed saavad oma sõbrad kutsuda mõnda põgenemistuppa, ent alati tasuks kontrollida, kas antud toa keerukus ja stiil lastele sobib.

Loomulikult on veel palju teisi võimalusi, sirvige läbi meie sünnipäeva pidamise kohad ning ärge unustage ise uusi kohti ja tegevusi välja mõelda. Miks mitte korraldada poistele ise maastikumänge, spordivõistlusi, matku, õppida üheskoos midagi uut (näiteks vibust või õhupüssist laskmist, disc-golfi, lõkke tegemist, onni ehitamist, puust laeva vestmist vms).

Kokkuvõte on täiendatud 17.juulil 2019