Kus pidada poisi sünnipäeva?

Kus pidada poisi sünnipäeva?
Head ideed Sünnipäevad Suuremad lapsed

Päris pisikesed poisid on ilmselt huvitatud veel mängutubades või kodustes tingimustes peetavatest sünnipäevadest. Kui aga lapsed on suuremad ja on soov last millegi erilisega rõõmustada, siis toome ära siinkohal väikse valiku erinevatest kohtadest, kus saab lapse sünnipäeva pidada:

Suveperioodil pakuvad kõik piletiga seikluspargid sünnipäeva pidamise võimalust, aga miks mitte koguneda mõnel tasuta madalseiklusrajal.

Aastaringselt korraldatakse spordihuvilistele vahva sünnipäev Spordipesas, Sporditeras, Ring Sport liivasaalis, Ronimisministeeriumi T1 saalis või Hipodroomi saalis. Jalgpallisõpru ootab FC Flora pidu A le Coq Arenal. Tsirkusehuvilistel tasub pöörduda OMA tsirkuse poole, samuti on võimalik aktiivseid lapsi kutsuda Akrobaatikaklubisse Twister või Parkuuri Keskusesse.

Mõni batuudikeskus (näiteks Super Skypark või Trampolino) on nii väiksematele kui suurematele poistele tore võimalus sünnipäevapeo korraldamiseks. Spot of Tallinn pakub hüppamise ja trikitõuksidega sõitmise elamust suurematele lastele.

Elektriautodega saab sõita liiklusmängukeskustes, autohuvilistele on ka veel olemas Ufopark, Hobizone automudelite treeningkeskus Sauel, ka kartidega saab sõita väga mitmes paigas.

Kui laps ja sünnipäevakülalised on veesõbrad, saab pidu pidada ujulas – näiteks Kalev Spa Veekeskuses on valida tavalise sünnipäevatoa ja VIP-sauna vahel, lisaks saab seal korraldada erinevaid tegevusi. Ka mõned teised veekeskused ja ujulad pakuvad sünnipäeva pidamise võimalusi.

Sõpradega võib koguneda ka bowlingus, kinos, minigolfirajal (kusjuures näiteks Elamusgolfis on lisaks minigolfile ka teisi mänge) või loomaaias ja kui huvi on ekraani taga mänge mängida, siis võib vaadata näiteks, mida pakub mõni virtuaalmängukeskus.

Lasermängud (Pärnus Laserpark, Tallinnas Lasergame või FK Arena) on ka suurematele poistele põnevust pakkuvad tegevused, sõdurimänge saab harjutada ka Nerfipesas.

Sisukaid sünnipäevaprogramme pakuvad ka mitmed muuseumid (näiteks on väga vahvad poistele sobivad programmid Ajaloomuuseumil, Eesti Loodusmuuseumil, Eesti Meremuuseumil), teadushuvilistele võiks sobida näiteks Proto Avastustehas, Rakett69 teadusstuudiod või Energia avastuskeskus. Rahulikuma peo saab läbi viia Animakoolis, kindlasti on huvitav ka Tallinna Teletornis.

Suured lapsed saavad oma sõbrad kutsuda mõnda põgenemistuppa, ent alati tasuks kontrollida, kas antud toa keerukus ja stiil lastele sobib.

Loomulikult on veel palju teisi võimalusi, sirvige läbi meie sünnipäeva pidamise kohad ning ärge unustage ise uusi kohti ja tegevusi välja mõelda. Miks mitte korraldada poistele ise maastikumänge, spordivõistlusi, matku, õppida üheskoos midagi uut (näiteks vibust või õhupüssist laskmist, disc-golfi, lõkke tegemist, onni ehitamist, puust laeva vestmist vms).

Kokkuvõte on täiendatud 30. jaanuaril 2024